Späť

Svadba Bratislava

Aby bola vaša svadba taká, o akej ste vždy snívali

Rozprávková svadba zvaná Ponteo

Kde bolo tam bolo.... Bola jedna nevesta a jeden ženích! A veĺa spokojných hostí.... Aj tak by sa mohol začať váš príbeh nielen so šťastným koncom, ale i začiatkom, pretože práve Ponteo Activity Park Rusovce, v mestskej časti Bratislava je ideálnym  miestom pre vašu rozprávkovú svadbu... Alebo aktívnu rozlúčku so slobodou spojenú s wellnesom či bowlingom!

Všetko na jednom mieste

Plánujete komornú svadbu pre 20 ľudí alebo veľkú zábavu pre 200 hostí? Svadobný obrad si prajete v štýlovom interiéri alebo v zelenom nerušenom exteriéri? Vyberte si podľa vašich možností, podľa priania, či podľa počasia... Aj vaša svadobná hostina, ktorej kompletné menu a servis vám zabezpečí personál reštaurácie a hotela Ponteo svadba Bratislava, môže byť v interiéri, v reštaurácii alebo na terase hotela. Samozrejme, všetko, čo patrí k vašej svadbe, nielenže nájdete na tomto mieste, ale vám na tomto mieste aj všetko potrebné k vašej vysnívanej svadbe zabezpečia: svadobnú výzdobu, hudobnú produkciu, tanečné vystúpenia, a samozrejme, naservírujú vám podľa vašej chuti aj vami vybrané  slávnostné menu! Navyše, ak potrebujete stihnúť do vášho veľkého dňa aj lekcie tanca, radi pre vás zorganizujú aj tanečnú školu!

Transfer  a svadobné ubytovanie

Hotel Ponteo má k dispozícii pre vašich hostí až 20 dvojposteľových izieb a 3 apartmány. Pre novomanželov poskytujú špeciálne ceny a navyše, pri rezervácii 10 izieb, poskytnú novomanželom apartmán zadarmo. Hotelový personál vám pomôže zabezpečiť aj transfer hostí. Ak sa rozhodnete pre vlastnú dopravu, parkovanie je pre všetkých svadobných hostí zadarmo!

Svadba Bratislava – aby bola Vaša svadba taká o akej ste vždy snívali.

Teší sa na Vás personál Ponteo!

Svadba v štýle Ponteo - PDF materiál

 

Fotoreportáže Princess Of The Light, LOVE Made in Slovakia a párty Svadba ako sen s TWDT Magazine v časopise Magazine TWDT nr. 4 / 2014 fotené, aranžované a realizované v Ponteo Activity Park

Klip Magazine TWDT, SĽUKu a skupiny Lavagance nakrúcaný v Ponteo Activity Park

 

Svadba
+421 2 20 90 90 10
Skype Me™!

Pre vašu svadbu zabezpečíme:

  • svadobný obrad v exteriéri alebo interiéri hotela 
  • svadobnú hostinu v interiéri aj na terase hotela 
  • svadobný apartmán pre novomanželov
  • ubytovanie pre svadobných hostí
  • kvetinovú výzdobu a dekoráciu
  • hudobnú produkciu a tanečné vystúpenia
  • požičanie a predaj svadobných a spoločenských šiat 
  • služby kaderníčky a vizážistky
  • parkovanie zadarmo
SMTP Error: The following recipients failed: