Tipy na vianočný darček

Objednaj darčekovú poukážku

Tipy na vianočný darček

Vianoce sa už blížia a vy hľadáte inšpiráciu na vianočný darček pre vašich blízkych? Máme pre vás pár tipov ako nájsť ten správny.

Najlepší vianočný darček je zážitok. Ak hľadáte inšpiráciu na vianočný darček pre muža, pre ženu, pre mamu , pre rodičov , pre priateľku , pre kohokoľvek ,  ponúkame Vám jednoduché riešenie, darčekové poukážky Ponteo. Kde sa dajú použiť darčekové poukážky Ponteo? Na ktorúkoľvek službu v Ponteo Activity Park.

Stačí si darčekovú poukážku u nás objednať a my vám ju nabijeme kreditom podľa vášho výberu.

Objednať si darčekovú poukážku môžete ONLINE  

alebo na tel. čísle +421 2 20 90 90 10 , +421 911 445 542
alebo emailom na recepcia@ponteo.sk

Darujte pod stromček zážitok.


Tipy na vianočný darček

Darček pre ženu
FIT DAY

Doprajte vašej žene deň pre seba, FIT DAY . Pre dámy je pripravený program  od rána do večera plný pohybu, pohody a relaxu. Kamarátky sa môžu dať dokopy a urobiť si babský deň. Čaká na nich cvičenie, zdravý fit obed, faceyoga , masáž a oddych v jaccuzzi na terase. Darujte svojej žene pohodu.

109 EUR / osoba
540 EUR / 5 osôb

Objednaj

Darček pre mamu

Darček pre mamu
MASÁŽ

Masáž prináša úľavu, príjemné pocity ale aj zdravotné benefity. Pre milovníkom masáži máme výborných masérov a bohatú ponuku masáží. Dámy si môžu užiť klasickú masáž, ale aj omladzujúcu masáž tváre,  aromaterapeutickú masáž. Alebo jej objednajte pravidelnú masáž formou permanentky . Darujte svojej mame zaslúžený relax.

Cenník masáží a permanentiek

Objednaj

Vianočný darček

Darček pre všetkých
ŠPORTOVÉ PERMANENTKY

Pre všetkých, ktorí majú radi pohyb, alebo chcú pre seba urobiť viac ako doteraz. Darček pre muža permanentka do fitness , na squash, na spinning, alebo prenájom vonkajších ihrísk . Darček pre ženu – séria skupinových cvičení – pilates, joga, bodyforming či cvičenie s osobným trénerom.

Cenník športových permanentiek

Objednaj

Darček pre muža

Darček pre muža
ZÁBAVA V BOWLINGU

Pre všetkých, ktorí sa radi zabavia pri dobrej hudbe, chutnom jedle, pri pohári prémiového slovenského piva ERB, dobrom rume, alebo víne a k tomu majú radi pohyb, šport a bowling. Tí, ktorí radi sledujú športové prenosy si môžu s partiou priateľov vychutnať svoj obľúbený šport naplno pri pive a chuťovkách v šport fan zóne. Darujte im zážitok plný športu a zábavy.

Objednaj

Darček pre priateľku
RELAX VO WELLNESS

Vstup do wellness centra určite poteší každého milovníka saunovania či iskrivých bubliniek v jacuzzi.  Dámy si môžu svoj pobyt vylepšiť aj uvolňujúcou masážou. Dohodnite sa viaceré priateľky a vyskúšajte náš wellness balíček
Wellness pre dámy . Darujte svojim blízkym zážitok skutočného uvoľnenia.

Cenník wellness

Objednaj

darček pre rodičov

Darček pre rodičov
GURMÁNSKA VEČERA

Pre ľudí, ktorí ocenia dobré jedlo doplnené vhodným nápojom, ponúkame pôžitok z domácej a medzinárodnej kuchyne spojený s príjemným posedením v štýlovom prostredí.  Darujte svojim blízkym darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote na konzumáciu v našej reštaurácii a doprajte im prežiť príbeh skutočného jedla.

ObjednajMiesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.