Darčekové poukážky

Darčeková poukážka Ponteo

Objednaj

Darčekové poukážky

Najlepší darček je zážitok. Ak hľadáte inšpiráciu na darček pre muža, pre mamu , pre rodičov , pre priateľku , pre kohokoľvek ,  ponúkame Vám jednoduché riešenie, darčekové poukážky Ponteo. Kde sa dajú použiť darčekové poukážky Ponteo? Na ktorúkoľvek službu v Ponteo Activity Park. Stačí darčekovú poukážku u nás objednať a my vám ju nabijeme kreditom podľa vášho výberu.

Objednať si ju môžete online,
na recepcii hotela Ponteo na tel. čísle +421 2 20 90 90 10 , +421 911 445 542
alebo emailom na recepcia@ponteo.sk

Darujte svojim blízkym zážitok.


Tip na darček

Darček pre ženu
FIT DAY

Doprajte vašej žene deň pre seba, FIT DAY . Pre dámy je pripravený program  od rána do večera plný pohybu, pohody a relaxu. Kamarátky sa môžu dať dokopy a urobiť si babský deň. Čaká na nich cvičenie, zdravý fit obed, faceyoga , masáž a oddych v jaccuzzi na terase. Darujte svojej žene pohodu.

89 EUR / osoba
395 EUR / 5 osôb

Objednaj

Darček pre mamu

Darček pre mamu
MASÁŽ

Masáž prináša úľavu, príjemné pocity ale aj zdravotné benefity. Pre milovníkom masáži máme výborných masérov a bohatú ponuku masáží. Dámy si môžu užiť klasickú masáž, ale aj omladzujúcu masáž tváre,  aromaterapeutickú masáž. Alebo jej objednajte pravidelnú masáž formou permanentky . Darujte svojej mame zaslúžený relax.

Cenník masáží a permanentiek

Objednaj

Vianočný darček

Darček pre všetkých
ŠPORTOVÉ PERMANENTKY

Pre všetkých, ktorí majú radi pohyb, alebo chcú pre seba urobiť viac ako doteraz. Darček pre muža permanentka do fitness , na squash, na spinning, alebo prenájom vonkajších ihrísk . Darček pre ženu – séria skupinových cvičení – pilates, joga, bodyforming či cvičenie s osobným trénerom.

Cenník športových permanentiek

Objednaj

Darček pre muža

Darček pre muža
ZÁBAVA V BOWLINGU

Pre všetkých, ktorí sa radi zabavia pri dobrej hudbe, chutnom jedle, pri pohári prémiového slovenského piva ERB, dobrom rume, alebo víne a k tomu majú radi pohyb, šport a bowling. Tí, ktorí radi sledujú športové prenosy si môžu s partiou priateľov vychutnať svoj obľúbený šport naplno pri pive a chuťovkách v šport fan zóne. Darujte im zážitok plný športu a zábavy.

Objednaj

Darček pre priateľku
RELAX VO WELLNESS

Vstup do wellness centra určite poteší každého milovníka saunovania či iskrivých bubliniek v jacuzzi.  Dámy si môžu svoj pobyt vylepšiť aj uvolňujúcou masážou. Dohodnite sa viaceré priateľky a vyskúšajte náš wellness balíček
Wellness pre dámy . Darujte svojim blízkym zážitok skutočného uvoľnenia.

Cenník wellness

Objednaj

darček pre rodičov

Darček pre rodičov
GURMÁNSKA VEČERA

Pre ľudí, ktorí ocenia dobré jedlo doplnené vhodným nápojom, ponúkame pôžitok z domácej a medzinárodnej kuchyne spojený s príjemným posedením v štýlovom prostredí.  Darujte svojim blízkym darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote na konzumáciu v našej reštaurácii a doprajte im prežiť príbeh skutočného jedla.

ObjednajMiesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.