Izby a apartmány


REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Izby a apartmány Ponteo

Miesto, kde môžete krásne snívať

Zabudnite na chvíľu na všetky starosti a každodennú uponáhľanosť. Nechajte sa rozmaznávať a vychutnajte si pocit pohody a neopakovateľnej atmosféry v hoteli Ponteo ****. Izby a apartmány v hoteli Ponteo vám zabezpečia luxusné ubytovanie neďaleko centra Bratislavy v moderných, štýlovo zariadených izbách príjemnej a útulnej pieskovo-béžovej farby. Kvalita poskytovaných služieb je pre nás neustály záväzok. Pre dokonalý pocit pohodlia si naši hoteloví hostia odteraz oddýchnu na nových kvalitných matracoch. Hotel Ponteo disponuje kapacitou 20 dvojlôžkových izieb alebo twin izieb a 3 apartmánov.

Vybavenie izieb
kvalitné matrace – individuálne ovládaná klimatizácia – vlastné sociálne zariadenie – priestranný balkón – izbový trezor – televízor – minibar – telefón – sušič na vlasy – základná kúpeľňová mini drogéria – nefajčiarske izby

Služby pre ubytovaných hostí
Wi-Fi pripojenie v celom komplexe zdarma – káva/čaj v apartmánoch zdarma – parkovanie zdarma – 4x AC autonabíjačky na parkovisku – voľný vstup do fitness centra – zvýhodnený hotelový transfer na požiadanie – room service – možnosť prístelky – detské postieľky zdarma – check in o 14.00 h, check out o 11.00 h.

Pobytové balíkyFotogaléria


Dvojposteľové izby
alebo Twin izby

K dispozícii sú pre vás double izby s manželskou posteľou alebo twin izby s oddelenými posteľami, v prípade potreby je možné do izby umiestniť prístelku.

Izba apartmán 450x300


Apartmány

Naše štýlovo zariadené apartmány poskytujú luxusné ubytovanie pre náročnejších klientov. Pozostávajú z dvoch priestranných častí – spálňovej časti vybavenej manželskou posteľou a obývacej časti s gaučom a stolíkom, ktorú môžu hostia využívať ako oddychovú miestnosť. Do obývacej časti je možné v prípade potreby umiestniť dve prístelky.Počas pobytu je vám k dispozícii náš hotelový personál, ktorý s radosťou zabezpečí služby ako room service, wake up call či transfer na stanicu alebo letisko. Po dohode s personálom a v závislosti od obsadenosti kapacít je možný late check-out alebo early check-in zdarma.

Vďaka skvelej polohe v pokojnej lokalite na pomedzí 4 európskych krajín a súčasne v bezprostrednej blízkosti Bratislavy k nám nemáte naozaj nikdy ďaleko. Hotela Ponteo****  leží v srdci prírodnej rezervácie Ostrovné lúčky a CHKO Dunajské luhy.  Aktivity v okolí.

V prípade, že ste boli našim hosťom budeme vďační, ak nám pomôžete skvalitniť naše služby vyplnením a poslaním dotazníka spokojnosti na adresu info@ponteo.sk.Tipy na darček

  • Darček plný zážitkov

  • • Darček pre ženu - Fit day pre dámy
  • • Darček pre muža - permanentky do fitness či na squash v našom šport centre
  • • Darček pre priateľku - oddych vo wellness, relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre mamu - relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre rodičov - gurmánsky zážitok v našej skvelej reštaurácii.