Referencie známi hostia

Referencie od našich stálych hostí

Tešíme sa , že navštevujú a využívajú široku ponuku služieb Ponteo Activity Park.

Ďakujeme našim klientom za ich dôveru a spokojnosť.

Zlatá olympijská medailistka , najlepšia slalomárka sveta, Petra Vlhová  a Boris Vlha na návšteve v Ponteo po návrate zo ZOH Beijing 2022.

Petra VLHOVÁ , zlatá olympijská víťazka na ZOH Beijing 2022

” Na svojich cestách počas pretekového maratónu sa rada zastavím v hoteli Ponteo. Má ideálnu polohu s dobrou dopravnou dostupnosťou. Je blízko hraníc , neďaleko Viedenského letiska. V reštaurácii naviac skvelo varia.”

Petra Vlhová, lyžiarska svetová jednotka, víťazka Veľkého krištáľového glóbusu 2021

ŠK Slovan Bratislava

“Ponteo sme si vybrali, aby mohol byť náš A-tím v privátnej bubline. Vyhovuje nám, že hotel má rýchly prístup na novú diaľnicu, po ktorej je dobrá dostupnosť na štadión. Hotel sme mali celý pre seba, čo bolo pre nás dôležité. V reštaurácii nám pripravili jedlá podľa našich požiadaviek a vo veľmi dobrej kvalite. Výhodou pre náš tréning bol aj les a jazerá. Všetko na skok od hotela. Určite sa sem budeme radi vracať.”

ŠK Slovan Bratislava

Zdeno Cíger, hokjový tréner

„Bývam neďaleko Pontea. Rád sa zastavím na terase  na chladené pivko alebo s rodinou na skvelé jedlo. Stretnem sa tu so svojimi známymi z okolia. Dole v bare v  Šport fan zóne  si zvyknem pozrieť hokejové zápasy. Majú tam veľkoplošné obrazovky a čapované pivo.“

Zdeno Cíger, hokejová legenda a tréner

„Do Pontea chodíme radi celá rodina. Benefitom je, že to máme kúsok z domu a okrem skvelej kuchyne si radi zahráme bowling dole v Bar&Bowlingu. Personál aj atmosféra je priateľská, kvalita služieb top, takže nám vyhovuje po všetkých stránkach.“

Jaro Slávik, producent

“V Ponteo sme mali prvé vystúpenie so stand-up komedy šou Temné Kecy v novembri 2019. Bola tam super atmosféra, publikum a top príprava zo strany hotela či už pre účinkujúcich, alebo pre hostí….. jednoducho skvelý priestor….Určite budeme v Ponteo s TK vystupovať aj v roku 2020. Všetci sa uz teraz tešíme.”

Ladižo, Temné Kecy

“Do Pontea chodím najčastejšie do wellness, hneď o 15-tej, keď otvoria. Vtedy tam väčšinou nie je veľa hostí. Hodinku sa posaunujem, oddýchnem si vo vírivke, užijem si ticho a vyrazím po deti do škôlky. O 16.30 ich akurát vyberiem. Je to môj malý únik z času na čas a všetci sme spokojní. Oddýchnutá mama je predsa základ.”

Barbora Chlebcová, herečka


Tipy na darček

  • Darček plný zážitkov

  • • Darček pre ženu - Fit day pre dámy
  • • Darček pre muža - permanentky do fitness či na squash v našom šport centre
  • • Darček pre priateľku - oddych vo wellness, relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre mamu - relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre rodičov - gurmánsky zážitok v našej skvelej reštaurácii.