Pohybové aktivity pre deti 2

cvicenie s detickami

Pohybové aktivity pre deti

S nami deti zažijú radosť z pohybu

Pre všetky deti, ktoré potrebujú pohyb či radi športujú sme od 18.9. pripravili nové cvičenia. Je dôležité podporovať optimálny rozvoj detičiek tak, aby sme im ponúkli zdravý, pozitívny štart pre všetky druhy interakcií v ich ďalšom živote (fyzickú, emocionálnu a sociálnu).

Rezervácia

 


Pohybová príprava detský pilates

Pilates je vhodný pre deti i mládež. Pod vedením skúsenej cvičitelky Lucie, pomocou vybraných cvikov dokážeme zmeniť svalové pomery a vybudovať úplne iné držanie tela

Pre deti od 4 do 10 rokov
Pondelok: 16:00 – 17:00
Cena: 3 mesiace 60 EUR

Pohybová príprava detské cvičenie s bosu

Cvičenia s bosu zapojí celé telo. Používa pohyby, ktoré sú pre telo človeka prirodzené. Výborne posilní oblasť brucha a chrbát, ktoré sú kľúčové pre správne držanie tela. Dozerať na správne cvičenie bude tréner Tibor, ktorý sa Špecializuje na stabilitu, koordináciu a prácu s vlastnou váhou

Pre deti od 4 do 12 rokov.
Nedela: 15:50 – 16:50
Cena: 3 mesiace 60 EUR.

Lyžiarska príprava pre deti

 

 Príprava pod vedením Mirky je zameraná nielen na samotnú lyžiarsku prípravu, ale aj rozvoj kondície, koordinácie, obratnosti, rovnováhy a sily.

Pre deti od 4 do 8 rokov.
Pondelok: 16:00 – 17:00
Cena: na vyžiadanie

 

Základy detskej gymnastiky

 Na hodinách gymnastiky si deti osvoja základné prvky, prácu s koordináciou tela, ktoré si celkovo posilnia. Gymnastika je taktiež vhodná doplnková aktivita k jednostranne zaťažujúcim športom ako tenis, hokej či futbal.

Pre deti od 4 do 8 rokov.
Štvrtok: 17:00 – 18:00
Cena: 3 mesiace 60 EUR.

ponteo cvicenie s detickami

Cvičenie mamičky s detičkami

Vďaka trénerke Janke yužijeme celý rad možností v pohybe a v prejave detí, ktoré umožnia aby dieťa využilo svoj plný potenciál už od ranného veku. Cvičenie prebieha hravou formou pomocou hier, riekaniek, pesničiek, tanca v skupinách s hračkami a pomôckami (overbally, fitlopty, masážne loptičky, tunely…).

Pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov.
Pondelok a Streda: 09:00 – 12:00
Cena: 8 týždňov 44 EUR.

 

Na jednotlivé cvičenia sa môžete prihlásiť priamo na stránke www.ponteo.sk v Ponteo Activity Park na recepcii vo fitness centre alebo e-mailom: sportactivity@ponteo.sk.

Tešíme sa na stretnutie s vami a vašimi ratolesťami.