Kaviareň

Vďaka svojej jedinečnej atmosfére je kaviareň Ponteo ideálne miesto na posedenie priateľov pri dobrej šálke kávy či neformálne stretnutie obchodných partnerov pri kvalitnom koňaku, miešanom nápoji alebo poháriku vína.

Ponteo Activity Park kaviaren

A keď už spomíname dobrú šálku kávy máme pre vás tú najlepšiu.

Talianska firma Carraro ponúka svojim zákazníkom viac ako 114 rokov skúseností. Caffe Carraro sa nevyznačuje len veľkosťou produkcie kávy na talianskom trhu, kde je šiestou najväčšou značkou, ale predovšetkým prvotriednou kvalitou v celom procese spracovania kávy, od výberu zeleného zrna, cez precízne miešanie, praženie a kvalitné balenie finálneho produktu. Vďaka jedinečnej tradícii v kombinácii s tou najmodernejšou technológiou spracovania kávy, môžeme našim hosťom v Ponteo ponúknuť to najlepšie v oblasti gastronómie kávy. Carraro je celosvetovým synonymom špičkovej kávy. Veríme, že nám pri návšteve Ponteo dáte za pravdu a naša káva vám bude chutiť.

Carraro logo

A čo tak vyskúšať čerstvé a chutné raňajky mimo domu? Dali by ste si radšej klasický croissant s kávičkou alebo sa ráno potrebujete poriadne najesť? V oboch prípadoch sú pre vás raňajky v Ponteo to pravé riešenie.

Raňajky v Ponteo