Ponteo

Blog

Sofia care

Ďakujeme vám všetkým v hoteli Ponteo za vašu ústretovosť, profesionalitu a ochotu. Pán čašník, ktorý nás mal na starosti bolo úplne TOP! Ohlasy od účastnikov Women’s Day boli veľmi pozitívne – na priestor, servis, jedlo. Ďakujem za podnet a nápad, ako to zorganizovať s obedom, toto bolo moc fajn a aj to, ako sme to zvládli zrealizovať. ĎAKUJEME, že sme toto naše prvé stretnutie mohli zrealizovať práve s vami.

Pfeiffer

Pfeiffer

Chcem sa Vám veľmi krásne poďakovať za organizáciu. Večera bola vynikajúca, prestreté bolo krásne, obsluha milá a ochotná. To sa veľmi cení. Tak isto pri bowlingu, jedlo super, obsluha na výbornú – milá, trpezlivá, ústretová . Veľmi dobre sme sa zabavili, určite sa k Vám veľmi radi vrátime ?

Unilabs alpha medical

Unilabs alpha medical

„Rozhodli sme sa zorganizovať naše školenie v hoteli Ponteo a bola to správna voľba. Rýchla komunikácia, ochotný personál, dobré jedlo. Veľkou výhodou bolo aj video konferenčné zariadenie, ktoré nám Ponteo pohotovo zapožičalo, keďže nečakane jeden z kolegov nemohol prísť a takto sa mohol zúčastniť online.“

⭐⭐⭐⭐⭐

ROCKWOOL

ROCKWOOL

V mene spoločnosti ROCKWOOL chcem celému hotelovému tímu poďakovať za skvelý servis, organizáciu a prístup. Všetko bolo ideálne a všetci boli spokojný. Radi využijeme vaše služby aj nabudúce.

Západoslovenská energetika, a.s.

Západoslovenská energetika, a.s.

Mali sme u vás prenajatú konferenčnú miestnosť 2 a salónik a musím povedať, že sa jednalo o jednu z najlepších kombinácií – veľmi nám to vyhovovalo. Máte nádherné presklené priestory, ktoré v spojení so západom slnka vytvárajú úžasnú atmosféru. Chceme pochváliť aj kuchárov – jedlo bolo skvelé!