Ponteo

Blog

Valéria Husarovičová

Ďakujeme veľmi krásne za úžasnú oslavu a výborný kulinársky zážitok. Obsluha bola výborná, splnili nám všetko, čo nám na očiach videli. Veľká pochvala a vďaka. Všetkým nám chutilo a manžel mal dokonalé prekvapko.

Zdenka Šimonovičová

Dovoľte mi poďakovať sa v mene celej rodiny všetkým, ktorí pripravovali a zabezpečovali rodinnú oslavu 25.3. v čase obeda. Ďakujeme za vynikajúce jedlo, skvelú obsluhu a servis. Celá rodina vysoko hodnotila celú udalosť a veľmi si vážim, že moja mama mala vďaka Vašej práci a profesionalite krásnu oslavu narodenín.

Katarína – Prvé sväté prijímanie

“Ponteo sme si vybrali po druhýkrát na oslavu aj vďaka službám a personálu. Pani manažérka Mirka bola od samého začiatku veľmi nápomocná s poradením a výberom jedla a vynikajúcej torty na prvé sv. prijímanie. Milá, profesionálna, ústretová a usmievavá manažérka, aká sa nevídi často. Jedlo vynikajúce, prostredie vhodné aj pre deti a super personál. Za našu rodinu top výber a odporúčame všetkými desiatimi.;) Ďakujeme Ponteo tímu”

Miroslav Elíz – Oslava

“Rád by som vám veľmi pekne poďakoval za organizovanie mojej oslavy vo vašom hoteli PONTEO. S organizáciou, obsluhou recepcie, bowlingom, izbami i reštauráciou v bowlingovej časti aj s jej obsluhou sme boli všetci maximálne nadšení a spokojní. Zážitky sú obrovské, ťažko popísateľné, jednoducho super. Ešte raz veľké ĎAKUJEM. Verím, že čoskoro dovidenia.”