Ponteo

Blog

ŠK Slovan Bratislava

ŠK Slovan Bratislava

“Ponteo sme si vybrali, aby mohol byť náš A-tím v privátnej bubline. Vyhovuje nám, že hotel má rýchly prístup na novú diaľnicu, po ktorej je dobrá dostupnosť na štadión. Hotel sme mali celý pre seba, čo bolo pre nás dôležité. V reštaurácii nám pripravili jedlá podľa našich požiadaviek a vo veľmi dobrej kvalite. Výhodou pre náš tréning bol aj les a jazerá. Všetko na skok od hotela. Určite sa sem budeme radi vracať.”

Petra Vlhová

” Na svojich cestách počas pretekového maratónu sa rada zastavím v hoteli Ponteo. Má ideálnu polohu s dobrou dopravnou dostupnosťou. Je blízko hraníc , neďaleko Viedenského letiska. V reštaurácii naviac skvelo varia.”

Ladižo

“V Ponteo sme mali prvé vystúpenie so stand-up komedy šou Temné Kecy v novembri 2019. Bola tam super atmosféra, publikum a top príprava zo strany hotela či už pre účinkujúcich, alebo pre hostí….. jednoducho skvelý priestor….Určite budeme v Ponteo s TK vystupovať aj v roku 2020. Všetci sa uz teraz tešíme.”

Barbora Chlebcova

“Do Pontea chodím najčastejšie do wellness, hneď o 15-tej, keď otvoria. Vtedy tam väčšinou nie je veľa hostí. Hodinku sa posaunujem, oddýchnem si vo vírivke, užijem si ticho a vyrazím po deti do škôlky. O 16.30 ich akurát vyberiem. Je to môj malý únik z času na čas a všetci sme spokojní. Oddýchnutá mama je predsa základ.”