10 vecí, ktoré chcú od nás vedieť budúci mladomanželia najčastejšie

FotogalériaReferencie

10 vecí, ktoré chcú od nás vedieť budúci mladomanželia najčastejšie

Prenájom priestorov

Prenájom priestorov na svadobnú hostinu sa neúčtuje. Po 22:00 hod sa platí poplatok personálu v cene 150,-/EUR za hodinu

Obrad

Za obrad sa platí paušálny poplatok 450,- EUR, čo zahŕňa obradnú miestnosť alebo terasu a jej výzdobu (svadobný oblúk, červený koberec, stoličky, stôl pre matrikára). Svadobný obrad i hostinu je možné uskutočniť aj v exteriéri.

Nápoje

Nealkoholické nápoje budú účtované podľa reálnej spotreby, podľa aktuálneho cenníka.
Víno a tvrdý alkohol je si možné priniesť vlastné. V takomto prípade sa účtuje poplatok za každú flašu – takzvané “korkovné” v cene: víno – 6,- EUR/1 fľaša, tvrdý alkohol – 12,- EUR/1 fľaša

Jedlo a dezerty

Menu a polnočné bufety si môžete zvoliť podľa vzorových menu alebo vám ich prispôsobíme na mieru. S ich výberom vám s radosťou pomôžeme. Pre inšpiráciu si pozrite naše svadobné balíčky CLASSIC, PREMIUM a EXCLUSIVE.

Dezerty

Svadobnú tortu, koláče a slané pečivo si môžete priniesť vlastné, bez poplatku.

Výzdoba sál

Vieme zabezpečiť výzdobu obradnej aj svadobnej sály. Pre našich mladomanželov ponúkame niekoľko druhov našej štandartnej výzdoby. V prípade záujmu vieme zabezpečiť i kvetinovú výzdobu podľa Vašich požiadaviek, či nasvietenie priestorov interiéru a exteriéru.

Hudba

Radi Vám pomôžeme aj s hudbou na Váš veľký deň. Vieme sprostredkovať reprodukovanú hudbu vo forme DJ-ja aj živú kapelu. O perfektný zvuk sa postará naše profesionálne ozvučenie.

Ubytovanie

Hotel Kategorie **** poskytuje komfortné ubytovanie a disponuje 20 dvojlôžkovými izbami a 3 apartmánmi. Pri rezervácii 10 izieb máte od nás apartmán pre novomanželov zdarma ako pozornosť a poďakovanie za Vašu dôveru. Špeciálna cena dvojlôžkovej izby je pre hostí mladomanželov v prípade obsadenosti 2 osobami 80,- EUR

Dostupnosť a parkovanie

Pre komfort Vás a Vašich hostí máme k dispozícii bezplatné parkovisko s kapacitou 70 parkovacích miest priamo pred hotelom.

Miesta pre Vaše svadobné fotenie

Lokalita v ktorej sa naše zariadenie nachádza, ponúka pre svadobné fotenie nádherné a inšpiratívne miesta. Objavte spolu slonovinovo biely neogotický Rusovský kaštieľ, historickú Gerulatu, umeleckú Danubianu, romantický Rusovský lesopark alebo krásne prírodné scenérie Rusovských jazier či rezervácií Ostrovné lúčky a Dunajské luhy. Viac o jednotlivých miestach.

Záloha

Pre záväznú rezerváciu termínu je potrebné uhradiť zálohu vo výške 500,- EUR


Pripravíme svadbu presne podľa vašich predstáv

Veríme, že Vám tieto informácie pomohli a vy si tak viete utvoriť predstavu o našich službách.

Budeme radi, ak sa spojíme telefonicky na tel. čísle
+421 0911 445 548 , +421 2 20 90 90 10
alebo emailom na eventy@ponteo.sk
stretneme sa osobne

Tešíme sa , že sa budeme môcť stať súčasťou vašej svadby.Miesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.