Tipy na valentínske darčeky

Tipy na valentínske darčeky

Objednať

Tipy na valentínske darčeky z lásky

Vianoce, Valentín, medzinárodný deň manželstva alebo iba tak z lásky. Darčeky, ktoré potešia telo aj dušu. Aké to sú? Pozrite si zopár tipov od nás

Darujte zážitok plný lásky


 Darček pre ženy

Doprajte svojej láske oddych pri masáži. Skutočný únik z každodennej rutiny.   Manuálna lymfodrenáž či omladzujúca masáž tváre rozhýbe lymfu, čistí pleť a podporuje tvorbu kolagénu. Okrem toho napomáha séram a kozmeceutikám lepšie sa vstrebávať, zjemňuje jemné vrásky a má liftingové účinky. Stimuluje krvný obeh a odstraňuje hĺbkové toxíny.

Objednaj

Darček pre dvojice 

Súkromie a nerušený odpočinok. Pre dvojice, ktoré si chcú užiť romantický večer, máme pripravenú ponuku privátneho wellnessu. K dispozícii sú tri sauny, vírivka na terase s výhľadom na hviezdy, a ochladzovacia kaďa na terase, energetická pyramída s blahodárnymi účinkami pre organizmus.

Objednaj

Darček pre mužov

Darčekový poukaz na konzumáciu do Ponteo Bar & Bowling určite poteší každého muža. Vynovené priestory ponúkajú 6 bowlingových dráh, biliard, fan zónu s veľkoplošnými obrazovkami so športovými prenosmi, vynikajúce jedlo a výber prémiových vín, rumov a pív.

ObjednajMiesto, ktoré vám ostane v srdci

Ponte znamená v latinčine most, spojenie. V Ponteo Activity Park sa v jedinečnej forme spája mesto s prírodou, práca so zábavou, aktivita s relaxom. Je to však predovšetkým miesto, ktoré spája ľudí - rodinu, priateľov, susedov a kolegov.

Chce to len raz prísť a zažiť.