Moderné kongresové služby v Ponteo kombinujú trendy s pridanou hodnotou

Potreby moderného kongresu boli v Ponteo Activity Park základným kameňom od samotného začiatku. V súčasnosti poskytuje multifunkčné zariadenie na hranici troch štátov moderný zážitkový kongres s využitím technológií, gurmánskej gastronómie a aktivít ako súčasť incentívnych programov firiem

Trendy v segmente poskytovania kongresových služieb ukazujú dopyt po službách, ktoré podnecujú väčšiu kreativitu a umožňujú sprostredkovať hru ako nástroj na dosahovanie cieľov. Konferenčné miestnosti a míting pointy sú v prostredí firiem bežnou súčasťou vybavenia. Napriek tomu dopyt po kongresových službách neutícha. Pracovné off-site stretnutia sa stávajú súčasťou programov motivácie zamestnancov a v čoraz väčšom meradle spájajú prácu so zážitkami alebo náučnými aktivitami.

PRÁCA A RELAX V SÚZNENÍ

Dôležitým momentom je aj možnosť zmeny prostredia. Únik z rutiny do no- vých priestorov, kde sa mesto spája s prí- rodou, vnesie čerstvý vietor do pracov- ného procesu. Služby pre firmy vychádzajú z potrieb moderného člove- ka. Súčasťou ponuky sú hotové, ale aj personalizované aktivity šité na mieru kongresových stretnutí, brainstormin- gov či teambuildingov. Programy ako Zdravý chrbát alebo tréning tímových rolí vďaka princípom vychádzajúcich z bo- jových umení či virtuálnu realitu dopĺňajú stále žiadané outdoorové a indoorové športové aktivity, bowling a wellness.

NAJMODERNEJŠIE VYBAVENIE

Technológie neobchádzajú ani cestovný ruch. Interaktivitu s ich podporou zohľadňujú aj kongresové miestnosti. Bezdrôtové prepojenie, live stream na tréningy zručností v reálnom čase, veľké premietacie plochy alebo hotelovú apli- káciu, ktorá vie pomôcť s koordinova- ním tímových aktivít, dopĺňajú off line interaktívne pomôcky pre kreatívny bra- instorming či diskusiu. V neposlednom rade je súčasťou tvorenia zážitkov aj gastronómia. Firmy tak majú k dispozí- cii okrem tradičného coffee breaku a obedov možnosť gurmánskeho zážitku so špecialitami v podobe sezónneho menu či degustácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.