Pomoc pri Psoriáze – Doktor ryba

Pomoc pri psoriáze

Psoriáza nie sú iba šupinky na koži. Toto chronické ochorenie postihuje celý organizmus. Liečba príznakov je zdĺhavá a ľudia s týmto problémom bojujú celý život. V tomto článku sa venujeme špeciálnej procedúre – Ichtioterapie, ktorá pomáha nepríjemné sprievodné javy zmierniť.

Pomoc pri Psoriáze – vyskúšajte doktora rybu

Možno ste už počuli o rybičkách Garra Rufa, malých – veľkých pomocníkoch, ktorých prezývajú aj „Doktor ryba“. Vďaka svojim ústam bez zubov s pomocou malých štetiniek ošetria postihnuté časti. S citom odstránia odumreté kožné bunky. Ošetrenie bio-pedikúrou pôsobí ako mikro-masáž, jemný píling a navodí príjemné uvoľnenie. Plochy po odstránení nerovností na pokožke pomáha ukľudniť a zhojiť špeciálny enzým Ditranol, ktorý rybky vylučujú. Procedúra je bezbolestná.

Ošetrenie prebieha podľa určených pravidiel:

  1. Pred ošetrením je potrebné min. 1 mesiac dopredu vylúčiť medikamentóznu liečbu (masti na ošetrenie kože na báze kortikoidov, antibiotiká a pod.)
  2.  12 hodín pred procedúrou si nelakujte nechty a nepite alkohol.
  3. Po príchode do wellness centra si nohy dôkladne opláchnite. Je dôležité, aby na ošetrovanej pokožke neboli žiadne kozmetické prípravky, pot a nečistoty.
  4. Myslite na to, že po ošetrení budete potrebovať uterák.
  5. Vychutnajte si jemný píling a príjemne relaxujte. 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.