Referencie – oslavy

Referencie – OSLAVY

Ďakujeme všetkým oslávencom za dôveru a rozhodnutie zveriť organizáciu významnému momentu v ich životoch tímu Ponteo.


Valéria Husarovičová

Ďakujeme veľmi krásne za úžasnú oslavu a výborný kulinársky zážitok. Obsluha bola výborná, splnili nám všetko, čo nám na očiach videli. Veľká pochvala a vďaka. Všetkým nám chutilo a manžel mal dokonalé prekvapko.

26.3.2023

Zdenka Šimonovičová

Dovoľte mi poďakovať sa v mene celej rodiny všetkým, ktorí pripravovali a zabezpečovali rodinnú oslavu 25.3. v čase obeda. Ďakujeme za vynikajúce jedlo, skvelú obsluhu a servis. Celá rodina vysoko hodnotila celú udalosť a veľmi si vážim, že moja mama mala vďaka Vašej práci a profesionalite krásnu oslavu narodenín.

25.3.2023

Helena Křížová

Chcem sa Vám a celému personálu, ktorý sa nám venoval na mojej oslave narodenín  poďakovať.

Cítili sme sa príjemne, v peknom prostredí, skvelou obsluhou a s výborným pohostením.

Vrelo budem vaše služby odporúčať aj mojim známym.

5.3.2023

Katarína – Prvé sväté prijímanie

“Ponteo sme si vybrali po druhýkrát na oslavu aj vďaka službám a personálu. Pani manažérka Mirka bola od samého začiatku veľmi nápomocná s poradením a výberom jedla a vynikajúcej torty na prvé sv. prijímanie. Milá, profesionálna, ústretová a usmievavá manažérka, aká sa nevídi často. Jedlo vynikajúce, prostredie vhodné aj pre deti a super personál. Za našu rodinu top výber a odporúčame všetkými desiatimi.;) Ďakujeme Ponteo tímu”

22.5.2022

Kristína Vargová – Rozlúčka so slobodou

“Chcela by som sa Vám poďakovať za naozaj bezchybný priebeh celej sobotňajšej rozlúčky so slobodou. Všetky sme boli veľmi spokojné a budúca nevesta si to veľmi užila. Taktiež by som Vám chcela poďakovať za ochotu a priateľský prístup. Určite hotel Ponteo odporučíme aj známym.?”

11.6.2022

Miroslav Elíz – Oslava

“Rád by som vám veľmi pekne poďakoval za organizovanie mojej oslavy vo vašom hoteli PONTEO. S organizáciou, obsluhou recepcie, bowlingom, izbami i reštauráciou v bowlingovej časti aj s jej obsluhou sme boli všetci maximálne nadšení a spokojní. Zážitky sú obrovské, ťažko popísateľné, jednoducho super. Ešte raz veľké ĎAKUJEM. Verím, že čoskoro dovidenia.”

1.4.2022

Iveta Šišová s manželom – Oslava

“Chcem sa Vám ako aj celému kolektívu poďakovať za prípravu a priebeh oslavy mojich jubilejných narodenín. Všetci hostia si pochutili na dobrých jedlách servírovaných príjemnými profesionálnymi čašníkmi. Ďeň strávený v Ponteo sa vydaril po všetkých stránkach, za čo Vám chcem úprimne poďakovať.”

30.4.2022


Tipy na darček

  • Darček plný zážitkov

  • • Darček pre ženu - Fit day pre dámy
  • • Darček pre muža - permanentky do fitness či na squash v našom šport centre
  • • Darček pre priateľku - oddych vo wellness, relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre mamu - relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre rodičov - gurmánsky zážitok v našej skvelej reštaurácii.