Referencie – oslavy

Referencie – OSLAVY

Ďakujeme všetkým oslávencom za dôveru a rozhodnutie zveriť organizáciu významnému momentu v ich životoch tímu Ponteo.


Miroslav Ondris

Rád by som sa Vám poďakoval za Vašu spoluprácu počas prípravy našej rodinnej oslavy. Zároveň by som rád poďakoval touto cestou Vášmu šéfkuchárovi, ktorý nám pripravil veľmi chutné a na pohľad pekné jedlá. Naši hostia si jedlo pochvaľovali a boli veľmi spokojní, čo nás veľmi potešilo. Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať a zároveň pochváliť Váš obsluhujúci personál. Bola radosť s nimi spolupracovať. Ich prístup bol veľmi príjemný a môžem potvrdiť, že nám splnili všetko, o čo sme ich požiadali. Vy všetci ste nám umocnili spríjemnenie nášho rodinného stretnutia.

ĎAKUJEM 😊.

26.5.2024

Karin Uličná

Hotel leží v pokojnej lokalite Rusoviec, s dobrou dostupnosťou po diaľnici alebo MHD. Pred ním je dostatočne veľký a bezplatný parking. Interiér je elegantný, moderný. Veľmi sa hodí aj na väčšie či menšie oslavy. Konkrétne chcem vyjadriť veľkú spokojnosť s oslavou pre cca 60 ľudí. Priestor je variabilný pre účely tanca, samotného sedenia a rozprávania sa, konzumácie jedla, alebo iných prídavných zážitkov na oslave, napr. fotostena. Okolo reštaurácie je terasa obkolesená zeleňou, takže sedieť možno aj vonku.
Vedenie hotela je veľmi profesionálne, organizácia klapla na jednotku (ďakujem p. Bauerová), rovnako aj čašníci a personál hotela sú milí. Jedlo bolo skvelé, všetci si pochvaľovali, je možné si vybrať z viacerých variant bufetového menu. Hotel zabezpečuje bezplatne základnú výzdobu a umožňuje priniesť si aj vlastný alkohol, dezerty a slané pochutiny.
Aj vďaka tomuto hotelu bola moja oslava zážitok.

20.4.2024

Katarína

Oslava v štýle dámskeho WELLNESS DAY. Ja musím len pochváliť, od plánovania až po realizáciu. Vírivka aj s kadou a posedením na terase s úžasným výhľadom, krásne naaranžované a aj chutné občerstvenie v rámci wellness, výborná večera zaklincovaná 2 hodinovým bowlingom. Nemám čo vytknúť, len chváliť. Ďakujem manažérke za skvelú organizáciu a tiež personálu, ktorý bol veľmi milý a ochotný. Rada sa sem opäť vrátim.

Ivet Kurucová

V Ponteu sme absolvovali rodinnú oslavu. Bývame v Petržalke, tak sme to mali na skok. No naši hostia boli z iných miest a tak oslava bola s ubytovaním a raňajkami. Oslavu sme spojili aj s bowlingom medzi jednotlivými chodmi jedál – obed, večera. Deťom sa pripravil priestor na hranie a vlastnú tvorbu a spolu s našimi hosťami nám počas oslavy namaľovali krásny obraz. Výborné zabezpečenie rozmiestnenia miestností sedenia a zábavy, oddychovej zóny so sedačkou a fajčiarsky kútik na terase boli prepojené, pekne naaranžované, farebné zladené. Jedlo bolo výborné, aj prasiatko. Personál bol milý a pozorný. Ubytovanie pekné, čisté. Komunikácia s manažérkou bola priebežná, milá a ústretová. Prostredie a lokalita výborné. Naši hostia sa tu cítili veľmi dobre. Za nás na jedničku.
Určite v budúcnosti využijem služby aj pri iných aktivitách.

Valéria Husarovičová

Ďakujeme veľmi krásne za úžasnú oslavu a výborný kulinársky zážitok. Obsluha bola výborná, splnili nám všetko, čo nám na očiach videli. Veľká pochvala a vďaka. Všetkým nám chutilo a manžel mal dokonalé prekvapko.

26.3.2023

Zdenka Šimonovičová

Dovoľte mi poďakovať sa v mene celej rodiny všetkým, ktorí pripravovali a zabezpečovali rodinnú oslavu 25.3. v čase obeda. Ďakujeme za vynikajúce jedlo, skvelú obsluhu a servis. Celá rodina vysoko hodnotila celú udalosť a veľmi si vážim, že moja mama mala vďaka Vašej práci a profesionalite krásnu oslavu narodenín.

25.3.2023

Helena Křížová

Chcem sa Vám a celému personálu, ktorý sa nám venoval na mojej oslave narodenín  poďakovať.

Cítili sme sa príjemne, v peknom prostredí, skvelou obsluhou a s výborným pohostením.

Vrelo budem vaše služby odporúčať aj mojim známym.

5.3.2023

Katarína – Prvé sväté prijímanie

“Ponteo sme si vybrali po druhýkrát na oslavu aj vďaka službám a personálu. Pani manažérka Mirka bola od samého začiatku veľmi nápomocná s poradením a výberom jedla a vynikajúcej torty na prvé sv. prijímanie. Milá, profesionálna, ústretová a usmievavá manažérka, aká sa nevídi často. Jedlo vynikajúce, prostredie vhodné aj pre deti a super personál. Za našu rodinu top výber a odporúčame všetkými desiatimi.;) Ďakujeme Ponteo tímu”

22.5.2022

Kristína Vargová – Rozlúčka so slobodou

“Chcela by som sa Vám poďakovať za naozaj bezchybný priebeh celej sobotňajšej rozlúčky so slobodou. Všetky sme boli veľmi spokojné a budúca nevesta si to veľmi užila. Taktiež by som Vám chcela poďakovať za ochotu a priateľský prístup. Určite hotel Ponteo odporučíme aj známym.?”

11.6.2022

Miroslav Elíz – Oslava

“Rád by som vám veľmi pekne poďakoval za organizovanie mojej oslavy vo vašom hoteli PONTEO. S organizáciou, obsluhou recepcie, bowlingom, izbami i reštauráciou v bowlingovej časti aj s jej obsluhou sme boli všetci maximálne nadšení a spokojní. Zážitky sú obrovské, ťažko popísateľné, jednoducho super. Ešte raz veľké ĎAKUJEM. Verím, že čoskoro dovidenia.”

1.4.2022

Iveta Šišová s manželom – Oslava

“Chcem sa Vám ako aj celému kolektívu poďakovať za prípravu a priebeh oslavy mojich jubilejných narodenín. Všetci hostia si pochutili na dobrých jedlách servírovaných príjemnými profesionálnymi čašníkmi. Ďeň strávený v Ponteo sa vydaril po všetkých stránkach, za čo Vám chcem úprimne poďakovať.”

30.4.2022


Tipy na darček

  • Darček plný zážitkov

  • • Darček pre ženu - Fit day pre dámy
  • • Darček pre muža - permanentky do fitness či na squash v našom šport centre
  • • Darček pre priateľku - oddych vo wellness, relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre mamu - relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre rodičov - gurmánsky zážitok v našej skvelej reštaurácii.