Kam sa vybrať na svadobnú cestu

svadobná cesta - kam sa vybrať

Svadba sama o sebe je veľmi radostnou udalosťou, ktorej však predchádza dlhá príprava a mnoho stresov. Vyvrcholí však krásnym okamihom, počas ktorého zaľúbenci spečatia svoju lásku a začnú spoločný život. A po tom všetkom zhone prichádza ďalšia príjemná “povinnosť” – svadobná cesta. Tá je v podstate akousi kompenzáciou za ten zhon pred sobášom, a preto by mala naozaj stať za to.

Svadobná cesta – tipy, kam by ste sa mohli vybrať:

Santorini

Grécko je veľmi populárnou destináciou našich turistov, logicky teda patrí aj medzi vyhľadávané mladomanželské lokality. No a ostrov Santorini je oázou romantiky. Malebná príroda, tiché zákutia, šarmantné uličky – to všetko robí zo svadobnej cesty nezabudnuteľný zážitok. Ochutnajte miestnu kuchyňu, osviežte sa v Egejskom mori a užite si takmer až filmový západ slnka.

Paríž

svadobná cesta - Paríž

Dá sa vôbec nájsť romantickejšie miesto na zemi? Nuž, o tom by sa dalo debatovať, francúzska metropola by však určite okupovala vrchné priečky zoznamu najlepších po-svadobných destinácií. Ulice mesta majú nenapodobniteľnú atmosféru, ktorá je ešte zvýraznená serenádami pouličných umelcov. Ochutnajte miestne vína, užite si nezabudnuteľný výhľad z Eiffelovej veže, zoberte svoju drahú polovičku na romantickú večeru v jednej z miestnych reštaurácii. Nie nadarmo je Paríž nazývaný mestom lásky.

 

Havaj

Tento najmladší americký štát sa pravidelne umiestňuje na vrchole rebríčka TOP destinácií pre mladomanželov. A dá sa tomu čudovať? Panenská príroda, ktorá ohúri svojou pestrosťou, navštívte miestne pláže, sopky, lesy, útesy, mestečká a osady. Užijú si tu ako priaznivci adrenalínových zážitkov a športov, tak aj fanúšikovia tichého romantického pobytu.

 

Keňa

svadobná cesta - keňa

Čierny kontinent má toho tiež dosť v ponuke. Ak milujete prírodu a radi objavujete, neexistuje lepšia destinácia. Toľko rozmanitej flóry a fauny ako nájdete v kenskej divočine, to sa len tak nevidí. Zebry, gazely, nosorožce, mačkovité šelmy – stačí si vybrať. Pohľad na západ slnka pri lete balónom sa určite zaradí medzi vaše najintenzívnejšie životné zážitky.

Las Vegas

Mesto hazardu a uvoľneného spôsobu života. Vy tu však prídete symbolicky osláviť svoje manželstvo, užiť si ešte posledný úlet s milovanou polovičkou predtým, než nabehnete na normálny režim. Množstvo kasín, barov, diskoték a nočných klubov vám poskytuje celú plejádu možností. Pamätajte však na to, že do Vegas sa nechodí odpočívať, do Vegas sa chodí žiť. Pripravte sa teda na intenzívny zážitok, aký na svete nemá páru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.