Referencie – eventy

Ponteo teambuilding

Referencie – eventy

Ďakujeme všetkým našim klientom za ich dôveru a spokojnosť.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s našimi už známymi aj novými klientmi, na nové kreatívne výzvy v realizáciách eventov, večierkov, teambuildingov, seminárov či firemných family days priamo na mieru vášho vkusu a predstáv.

 

Team Ponteo Activity Park Rusovce


ZŠ Mierova

Ešte stále máme pozitívne ohlasy od kolegov, bolo veľmi príjemne, ďakujeme. Wellness, bowling, kongeska ??

24.3.2023

Sofia care

Ďakujeme vám všetkým v hoteli Ponteo za vašu ústretovosť, profesionalitu a ochotu. Pán čašník, ktorý nás mal na starosti bolo úplne TOP! Ohlasy od účastnikov Women’s Day boli veľmi pozitívne – na priestor, servis, jedlo. Ďakujem za podnet a nápad, ako to zorganizovať s obedom, toto bolo moc fajn a aj to, ako sme to zvládli zrealizovať. ĎAKUJEME, že sme toto naše prvé stretnutie mohli zrealizovať práve s vami.

18.3.2023

Pfeiffer

Chcem sa Vám veľmi krásne poďakovať za organizáciu. Večera bola vynikajúca, prestreté bolo krásne, obsluha milá a ochotná. To sa veľmi cení. Tak isto pri bowlingu, jedlo super, obsluha na výbornú – milá, trpezlivá, ústretová . Veľmi dobre sme sa zabavili, určite sa k Vám veľmi radi vrátime ?

13.12.2022

Bausch Health Slovakia

“Všetci sme sa u vás cítili veľmi dobre, za čo ďakujeme. Špeciálnu pochvalu by som ale poslala kuchárom – vynikajúce jedlá, všetci si pochvaľovali ? Radi sa na vás obrátime aj v budúcnosti.”

Bausch Health Slovakia

Unilabs alpha medical

„Rozhodli sme sa zorganizovať naše školenie v hoteli Ponteo a bola to správna voľba. Rýchla komunikácia, ochotný personál, dobré jedlo. Veľkou výhodou bolo aj video konferenčné zariadenie, ktoré nám Ponteo pohotovo zapožičalo, keďže nečakane jeden z kolegov nemohol prísť a takto sa mohol zúčastniť online.“

⭐⭐⭐⭐⭐

Unilabs alpha medical

Slovenský stolnotenisový zväz

Rada by som sa Vám v mene celého kolektívu Slovenského stolnotenisového zväzu poďakovala za veľmi príjemné zázemie a profesionálny prístup počas celého nášho semináru.
Už teraz viem, že v budúcnosti sa k Vám radi vrátime.

Slovenský stolnotenisový zväz

ROCKWOOL

V mene spoločnosti ROCKWOOL chcem celému hotelovému tímu poďakovať za skvelý servis, organizáciu a prístup. Všetko bolo ideálne a všetci boli spokojný. Radi využijeme vaše služby aj nabudúce.

ROCKWOOL

Západoslovenská energetika, a.s.

Mali sme u vás prenajatú konferenčnú miestnosť 2 a salónik a musím povedať, že sa jednalo o jednu z najlepších kombinácií – veľmi nám to vyhovovalo. Máte nádherné presklené priestory, ktoré v spojení so západom slnka vytvárajú úžasnú atmosféru. Chceme pochváliť aj kuchárov – jedlo bolo skvelé!

Západoslovenská energetika, a.s.

E.D.T. spol. s r.o.

Vianočná akcia u vás v bowlingu bola výborná! Skvelé jedlo, vynikajúca obsluha, boli sme naozaj veľmi spokojní. A všetkých nás ešte stále bolia nohy 😉 Velmi radi takúto akciu u vás zopakujeme!

E.D.T. spol. s r.o.

PEPSI-COLA SR, s.r.o.

Boli sme s akciou u Vás veľmi spokojní, všetko super, výborné jedlo, priestor, služby. A špeciálna pochvala za prístup a profesionalitu Vášho bowlera.

PEPSI-COLA SR, s.r.o.

Tatra banka, a.s.

Perfektné jedlo, perfektná zábava a vynikajúci čašník v bowlingu.

Tatra banka, a.s.

Underground Marketing, s.r.o.

Robievame akcie a workshopy po slovenských hoteloch relatívne často, ale zatiaľ sme sa nestretli s tak neuveriteľným proklientským a osobným prístupom a osobnou zaangažovanosťou a mierou ako sa nám venoval manažment Pontea. Máte perfektných čašníkov a proklientský prístup ako sa na Slovensku často nevidí. Cítili sme sa u Vás v Ponteu výýýborne :). Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu 🙂

Underground Marketing, s.r.o.

Orange Slovensko, a. s.

Skvelá akcia, výborné jedlo. Naozaj veľká spokojnosť. Radi sme u Vás boli.

Orange Slovensko, a. s.

Soitron, s r.o.

Robili sme u Vás MDD pre našich zamestnancov a ich deti. A musíme povedať, že to bola naozaj najlepšia eventová akcia akú sme kedy mali. Veľmi ďakujeme.

Soitron, s r.o.

IBM Slovensko, s.r.o.

Výborne zorganizované, skvelé jedlo, výborné ubytovanie. Všetko podľa tých najlepších predstáv. Boli sme veľmi spokojní s našou dvojdňovou akciou. Ďakujeme. Tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.

IBM Slovensko, s.r.o.

NESS Slovensko, a.s.

Tento rok sme zažili historicky najlepšiu vianočnú akciu a bola v Ponteo. Ďakujeme. Skvelo sme sa bavili, pripravili nám tematický prierez slovenskou kuchyňou a všetko jedlo bolo výborné, obsluha bola veľmi profesionálna a milá.

NESS Slovensko, a.s.

J&T Real Estate, a. s.

Bolo nám u vás výborne! Na večernom bowlingu sme sa dobre bavili a všetko fungovalo bezchybne.

J&T Real Estate, a. s.

Miracle, s.r.o.

Boli sme veľmi spokojní. Pôvodne sme plánovali spraviť u Vás len konferenčnú časť a večer ísť do mesta. Nakoniec sme zostali u Vás a zahrali sme si bowling. Výborné!

Miracle, s.r.o.

DHL Slovensko

Boli sme u Vás veľmi spokojní. Ponúkate dobre prepojené služby, obzvlášť sme ocenili možnosť spojenia práce a večerným relaxačným teambuildingom a výborným jedlom. Využili sme u Vás konferenčné miestnosti na školenie, služby reštaurácie a firemnú akciu sme skvelo zakončili zábavou v bowlingu.

DHL Slovensko

Volkswagen Slovakia, a.s.

Skvelé jedlo, prostredie, fantastický coffee break, krásny priestor. Všetko dopadlo super. Ďakujeme. Ešte sa nám nestalo, aby sa personál venoval skupine klientov na evente natoľko milo a individuálne a nie plošne a sieťovo, ako v štandardných hotelových zariadeniach.

Volkswagen Slovakia, a.s.


Tipy na darček

  • Darček plný zážitkov

  • • Darček pre ženu - Fit day pre dámy
  • • Darček pre muža - permanentky do fitness či na squash v našom šport centre
  • • Darček pre priateľku - oddych vo wellness, relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre mamu - relax z masáže , permanentky na masáž
  • • Darček pre rodičov - gurmánsky zážitok v našej skvelej reštaurácii.